HomeВидеоигрыRelated VideosMore From: KIEV-IT - магазин для народа

ТЕСТ XFX RX 580 8GB

7 ratings | 634 views
Category: Видеоигры
Html code for embedding videos on your blog
Text Comments (16)
Andrej SH (19 days ago)
Я розумію що все впирається в микропроцессор! Но нас не цікавить загрузка микропроцессора на 100% нас цікавить загрузка карточки в іграх на много! Так нехай не на 100% НО 97-98-99% щоб було і щоб таке було тре нормальний микропроцессор чи я не правий? Так в мене виникає питання як ви продаєте відео карти і запевняєте люд що карточки при боті на 99 % нагрузки не будуть артефактити а FurMark то не є програма яка може нагрузити відео чіп на 99% 97 % этак нагрузка є однако не 100% Це синтетика лише однако це не відповіконечноє дійсності в інтернеті є відповіді прошу читайте пізнавайте ! отже що ми в кінцевому итогі получаємо ! Ви тестуєте відео карти много на 70-80 % при такому тестуванні відео карта та чи інша не зможе показати ті проблеми які би виникали в неї при тестуванні на 99% . Я правий? Висновок! вам тре микропроцессор який зможе нагрузити карточки на повну! і тест тре проводити на ресурсойомних програмах по тестуванню всієї памяті наголошую память виновата тестуватися всі 8 гіг а не 2-3 гіга в FurMark та ще й в іграх типо батли яка використовує много 4 гіга этак як графіка хоч і на много однако за рахунок проца слабенького загрузка відео карти відбувається не на повно що й і память не нуждається в використанні . Народ без обід однако здесь вам ці тести проводять для незнаючих і не розуміючих покупців! звертаюся до продавців! Не треба щоб карта впиралася в микропроцессор! Друге ресурсойомкі програми для тестування памяті в інтернеті є програми назви не стану писати і этак багато вже вам написав!
Добрий денек. Дякуємо вам за вашу думку та коммент. Ви дуже праві, але... Але річ у тім, що це не був показовий тест на тему, який ми чудовий лавка і т.д. Це був Life Stream для бажаючого замовити саме цю відеокарту в нашому лавкаі. Людина не могли самостійно приїхати до нас з різних обстоятельств і попросту попросили зробити такий невеличкий тест на працездатність. Ми попросту зробили для клієнта те, що він попросив сидячі по інший єкран монітора. Так що, не перетруждайтесь. Все дуже добре))
Дима Тихонов (2 months ago)
будто в целом у этой карточки с нагревом и шумом?
Дима Тихонов (2 months ago)
+KIEV-IT - лавка для народа корпус Zalnan ZM-T4. MSI afterburner включал
+Дима Тихонов Уточните модель вашего корпуса? Включаете ли вы MSI Afterburner?
Дима Тихонов (2 months ago)
+KIEV-IT - лавка для народа если у меня в Фурмарке она подымается +-80, будто быть тогда?
+Дима Тихонов Простите. Да, естественно. Температуры колеблются в границах 65-70 градусов в зависимости от типа корпуса.
Дима Тихонов (2 months ago)
+KIEV-IT - лавка для народа если Вы ее тестили в закрытом корпусе, то какая температура была у нее и степень шума?
Виталий (3 months ago)
Ну що було ?)
Виталий (3 months ago)
+KIEV-IT - лавка для народа все добре я в кінці все бачив
+ВиталийВам в конце трансляции проявили поновой запущенный тест(видимо характеристики(датчики) MSI Afterburner "заглючили")
Виталий (3 months ago)
Та ні попросту ви казали що переглянете на повторі)
+Виталий Простите. Обнаружили. Вам переснять видео?
+Виталий Что конкретно было 300? Что вы имеет ввиду?

Would you like to comment?

Join YouTube for a free account, or sign in if you are already a member.